0 242 326 0414 - 0539 243 97 62     info@sahotelekipman.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Şah otel ekipmanları 2008 yılında ANTALYA-da mütevazi bir atölyede plexiden Otel açık büfe & Restourant sunum kapları , Teşhir Standları Cafe Bar teşhir Standları , Kuruyemiş Baharat reyon kapak kapları , Bakliyat reyonu teşhir Kapları, Standları ile üretim faaliyetlerine Genel müdürümüz Şevket YILDIRIM tarafından başlanmıştır . Yeniliklere daima açık olan ve müşteri memnuniyetini çok önemseyen bir anlayışıyla Sektörün ihtiyaçlarını yıllarca kusursuz bir şekilde cevap vermeyi bilen ANTŞAH otel ekipmanları ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek devam etmektedir.

GÜNCEL ÜRETİM YELPAZEMİZE KATILAN ÜRÜNLERİMİZ
Ahşap Cafe Break sunumları , açık büfe ahşap standları ,çocuk küvetleri , Kırılmaya dayanıklı plastikten üretilen tabaklar , Luna Park oyuncakları ve parçaları , Oto modifiye , Kuyumcu pleksi standları.

MİSYONUMUZ Daima Yenilikçi ve geniş ürün yelpazemizle taleplere cevap vermek. Deneyimli kadromuzla zamanında güvenilir ürünler sunmak. .Uygun fiyat politikamız ve esnek vade olanaklarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını sağlamak. Güler yüzlü ve anlayışlı kadromuz ile iyi hizmet vermek.